На Полтавщині вшанували пам’ять Героїв Крут

На Полтавщині вшанували пам’ять Героїв Крут  Цього року минає 102-а річниця героїчного бою під Кругами, що відбувся 29 січня 1918 року під час наступу московсько-більшовицьких військ на Київ та став символом стійкості і патріотизму української молоді.

29 січня 1918 року було стримано наступ більшовиків на Київ, завдяки чому бій під Крутами став важливою сторінкою боротьби за українську державність.

Сьогодні бійці українських силових структур у зоні проведення операції об’єднаних сил, як і українські вояки 102 роки тому, відстоюють незалежність і соборність України.

Нині гостро стоїть необхідність подальшого зміцнення й розбудови Збройних Сил України, інших військових формувань як запоруки незалежності України, військово-патріотичного виховання дітей та молоді, а також усвідомлення кожним громадянином своєї відповідальності за долю країни.

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбувся меморіальний захід до Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут. Вшанувати пам’ять загиблих за Україну героїв до музею прийшли керівники області, науковці, бібліотечні працівники, студентство та учнівська молодь.

Полтавців, які трагічно загинули в бою на залізничній станції Крути в 1918 році, згадали поіменно та вшанували хвилиною мовчання. На знак пошани до загиблих поклали квіти до пам’ятників Тарасові Шевченку, Загиблим Українським Козакам та Меморіалу пам’яті загиблих учасників АТО на Алеї Героїв.