111

Оголошується конкурс на заміщення посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Полтавської районної ради: (практичного психолога, вчителя-дефектолога (олігофренопедагога), вчителя-реабілітолога)

Оголошується конкурс на заміщення посад педагогічних працівників комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр» Полтавської районної ради:

Кваліфікаційнівимоги до кандидата:

Громадянство України;

вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура, фізична реабілітація);

бажаний стаж роботи за фахом не менше трьох років;

здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійними рівнями виконувати відповідні посадові обов’язки;

вільне володіння державною мовою.

Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту (в письмовій формі) та проведення співбесіди. Іспит проводиться за напрямами:

• знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання основ спеціальної педагогіки та особливостей розвитку таких дітей.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

заяву та мотиваційний лист про участь у конкурсі;

автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по-батькові, число, місяць і рік народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

4 фотокартки розміром 4х6 см;

копію паспорта громадянина України;

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію трудової книжки;

копію військового квитка (для військовозобов’язаних);

перспективний план розвитку закладу інклюзивної освіти та бачення власної ролі в цьому процесі;

письмову згоду на обробку персональних даних.

Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні та моральні якості.

Документи на участь у конкурсі приймаються за адресою: м.Полтава, вул. Шевченка,7, каб 120, комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Полтавської районної ради.

Документи приймаються: протягом 20 календарних днів з дня оприлюднення цього оголошення.

За додатковою інформацією звертатись за номером телефону (0532) 60-84-90; 0663010628 (Павлик Наталія Миколаївна, директор «Інклюзивно-ресурсного центру», електронна адреса: prn_irz@ukr.net).