Останній навчальний тиждень у школах та початок літніх канікул – справжнє свято для дітей!

Нашим юним друзям — школярам бажаємо продуктивно відпочити, набратися яскравих незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Випускникам бажаємо реалізувати власні здібності, набуті знання, таланти, побудувати власну успішну долю. Бажаємо вам впевненості, віри в себе та, найголовніш – здійснення своїх мрій! Будьте гідними творцями свого життя та своєї країни!

Глибоко вдячні педагогам і батькам. Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прививали моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров'я та успіхів!

З повагою,

районної державної