Оздоровлення та відпочинок дітей з Полтавського району

Оздоровлення та відпочинок дітей з Полтавського району

Одним з найважливіших стратегічних завдань всіх гілок влади в забезпеченні соціального захисту дитинства є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок.

На нараді у голови райдержадміністрації Ігоря Карімова говорили про відпрацювання цього напрямку в Полтавському районі.

В районі діє штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей та затверджено його персональний склад. В ході підготовки та проведення оздоровчої кампанії першочергова увага постійно приділяється оздоровленню дітей пільгових категорій. Загальна кількість дітей пільгових категорій складає - 1512 осіб, що становить 60,5%, —  зазначила завідувачка сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Любов Костенко

Для забезпечення дітей путівками виділено кошти з районного бюджету та  часткової субвенції з обласного бюджету.

Для вразливої категорії дітей путівки повністю оплачено за кошти районного бюджету.

Окрім цього сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації здійснюється підбір дітей до дитячих закладів, путівки яких закуповуються за фінансування з обласного бюджету (згідно тендерних закупівель) та до дитячих закладів «Державне підприємство «Український дитячий центр «Молода гвардія» м.Одеса й «Державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м.Київ) за кошти Мінсоцполітики. Наразі в цих дитячих закладах оздоровлено 59 дітей, які проживають в районі та мають статуси дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених родин та дітей-інвалідів.

На території Полтавського району розташовані три позаміські дитячі заклади: Полтавський обласний дитячий оздоровчий центр «Маяк», дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Молода гвардія» та спортивний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії». Робочою групою здійснюються перевірки перебування дітей в літніх таборах.

— Протягом оздоровчого сезону 2019 року в Полтавському районі поодиноких випадків інфекційних захворювань у закладах оздоровлення та відпочинку на території Полтавського району не зареєстровано, — зазначила любов КОстенко.