ПЕРЕДАЛИ НОВУ СУЧАСНУ ТЕХНІКУ ПІДРОЗДІЛАМ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ПЕРЕДАЛИ НОВУ СУЧАСНУ ТЕХНІКУ ПІДРОЗДІЛАМ ГУ ДСНС УКРАЇНИ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

25 січня 2018 року рятувальникам Полтавського гарнізону Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) оновили матеріально-технічну базу. Керівництво Полтавської області  вручило сучасну пожежну техніку та рятувальне обладнання.

Підрозділу ДСНС України, що виконує свої обов'язки на території Полтавського району було вручено одну пожежно-рятувальну машину.

"Дякую Кабінету Міністрів, Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, керівнику служби ДСНС України Миколі Чечоткіну, керівнику територіального підрозділу Володимиру Салогубу, депутатському корпусу та органам місцевого самоврядування. Вручення техніки — складова спільної роботи всіх гілок влади",— повідомив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.