Перемога у чемпіонаті області з шахів

Перемога у чемпіонаті області з шахів

6 лютого 2018 року у шаховому клубі Нових Санжар відбувся дванадцятий обласний чемпіонат області із шахів, присвячений пам’яті видатного спортсмена і тренера Івана Джалого.

Чемпіонат зібрав кілька десятків учасників різного віку та різної категорії, присутні люди зі званням КМС, 1, 2 розрядом і нижче… Полтавський район представляв Кирило Волинський (12років).

Після кількох десятків напружених партій нарешті були визначені переможці. Серед усіх присутніх шахматистів Кирило посів 10 місце, обігравши чотирьох 1-розрядників і програвши 3 партії тільки кандидатам у майстри спорту.

Взагалом учасник набрав 4 очки з семи можливих, що дало йому і представнику з Нових Санжар Віталію Шмиголю посісти 1 почесне місце серед дітей.

Вітаємо переможця.