перевірили стан виконання будівельних робіт ПЦРКЛ

Сьогодні, 06 вересня 2017 року, заступник голови РДА О.В.Губічев, голова Полтавської районної ради М.М.Кононенко провели виїзну виробничу нараду щодо завершення будівництва поліклінічного корпусу Полтавської центральної районної клінічної лікарні.

У виробничій нараді взяли участь заступник директора ВАТ «Комбінат виробничих підприємств» В.Джадан, виконуючий обов’язки головного лікаря Полтавської центральної районної клінічної лікарні О. Волошин, інженер з технічного нагляду за будівництвом П. Очкань та представники підрядної організації ВАТ «Комбінат виробничих підприємств».

Учасники виробничої наради перевірили стан виконання будівельних робіт  поліклінічного корпусу. Роботи близяться до завершення. Ведуться роботи по впорядкуванню прибудинкової території. На робочій нараді відмічено, що будівельні роботи поліклінічного корпусу ведуться відповідно графіка. Здача об’єкта запланована на 22.09.2017 року.