під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Пругла О.Є. пройшла нарада з керівниками районів та об’єднаних територіальних громад області щодо реалізації обласної програми «Питна вода Полтавщини на 2011-2020 роки», планів на 2018 рік.

17 січня 2018 року під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Пругла О.Є.  пройшла нарада з керівниками районів та об’єднаних територіальних громад області щодо реалізації обласної програми «Питна вода Полтавщини на 2011-2020 роки», планів на 2018 рік. Участь в її роботі взяли перший заступник голови Полтавської райдержадміністрації Герасименко В.В. та голова Щербанівської об’єднаної територіальної громади Процик І.С.

З метою розповсюдження інформації про важливість забезпечення населення Полтавщини чистою питною водою та представлення можливостей у виконанні проектів будь-якої складності відбулася презентація ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Екософт» проекту «Питна вода 2017-2020».