Підсумки завершення 2018-2019 навчального року у навчальних закладах району

Про підсумки завершення 2018-2019 навчального року у навчальних закладах району обговорили на нараді у голови РДА Ігоря Карімова.

— Навчальний процес в школах району завершився 24 травня 2019 року. 2 143 учні провели свято останнього дзвоника. 76 учнів закінчили 11-й клас, двоє з них отримали золоті медалі за досягнення в навчанні, — повідомила начальник відділу освіти РДА Наталія Веретільник.

Державну підсумкову атестацію у формі ЗНО склали 91 випускники.

— В Полтавському районі  організовано підвіз учнів громадським транспортом та шкільними автобусами до пунктів проведення ЗНО, — зазначила керівниця, — організацією транспортом забезпечено і в освтініх закладах сільських рад, і ОТГ.

Наталія Веретільник акцентувала увагу присутиніх на актуальних питаннях розвитку освіти району в умовах реалізації Концепції Нової української школи.

За районною програмою виділено 1 млн. 600 тис. грн. на закупівлю оргтехніки, комп'ютерної техніки, аудиторних дощок та іншого реманенту; 320 тис. грн.— на укомплектування та придбання меблів.

Голова райдержадміністрації надав доручення, щоб і під час літніх канікул, особливо у дитячих літніх пришкільних таборах постійно проводилась необхідна робота.