Підтримка сімей в межах обласної акції «Школярик»

Версія для друкуВерсія для друку

Підтримка сімей в межах обласної акції «Школярик»   Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації на виконання обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки у вересні 2020 року організовано проведення обласної акції «Школярик».

В рамках акції органами виконавчої влади та місцевого самоврядування здійснено моніторинг готовності дітей з сімей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, перебувають в складних життєвих обставинах, до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, в разі необхідності – організовано надання допомоги з залученням підприємств, установ та організацій.

На території Полтавської області проживає  9 тис. багатодітних сімей, в  яких виховуються 30 тис. дітей, 4 тис.  дітей з  інвалідністю, 16,3 тис. сімей внутрішньо переміщених осіб, в яких виховується 3,7 тис. дітей, 99 дітей військовослужбовців/ працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків.

В ході проведення акції «Школярик» за кошти обласного бюджету придбано 1236 наборів канцелярських товарів - подарунок отримав кожний першокласник з багатодітної сім’ї. Місцевими органами влади із залученням підприємств, установ, організацій надано допомогу у вигляді канцелярських товарів, шкільного приладдя, надано матеріальну допомогу та сертифікати на придбання товарів для дітей.  Загалом в рамках акції надано підтримку в підготовці дітей до першого класу  на загальну суму понад 500 тис. грн.

Питання підтримки сімей, які потребують особливої соціальної уваги, перебуває на постійному контролі.

 

Директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації Л.В. Корнієнко

 

Наверх ↑