Підведення підсумків з питань спорту

Підведення підсумків з питань спорту                                                                                                                                                                   .

У зведеному рейтингу за минулий 2018 рік (участь в офіційних обласних, всеукраїнських змаганнях, чемпіонатах, кубках, спартакіада, чемпіонатах Європи й інших) серед усіх районів області Полтавський район зайняв третє почесне місце з олімпійських видів і третє почесне місце з неолімпійських видів,у зв’язку з чим Полтавський район, а саме сектор у справах сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації був нагороджений пам’ятними почесними табличками з різнихвидів спорту. Дане відзначення відбувається з метою популяризаціїкращих результатів роботи у спортивній сфері Полтавщини та стимулювання високої ефективності керівників міськвиконкомів (райдержадміністрацій).