Підведено підсумки проведення призову на строкову військову службу та комплектування за контрактом

Відповідно до статей 15,16, 38 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", статей 6, 27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України у 2017 році було проведено 2 призови: у квітні-травні, жовтні-листопаді. Також на підставі Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від 07.07.2017 року № 178/2017 (зі змінами до п. 2,3) у серпні 2017 року проводився призов громадян на строкову службу до лав Національної гвардії.

Полтавською райдержадміністрацією спільно з районним військовим комісаріатом забезпечено на 100% призов на строкову службу придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Планове завдання встановлене для районного військового комісаріату під час призову у квітні-травні виконане на 100%, під час призову у жовтні-листопаді виконане на 100%.

Робота призовної комісії Полтавського району була організована згідно з графіком, затвердженим військовим комісаром Полтавського районного військового комісаріату та проведена в медичних закладах та лабораторіях рентгеноскопії, кардіодіагностики для юнаків, які підлягають пизову.

Полтавською центральною районною клінічною лікарнею були виділена необхідна кількість ліжко-місць та визначені відповідальні лікарі для стаціонарного обстеження призовників.

Полтавським районним відділенням поліції Полтавського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області постійно направлявся наряд поліції для забезпечення громадського порядку на призовній дільниці у дні відправок команд на обласний збірний пункт, у встановленому законом порядку проводився розшук громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку, але відмічається недостатній обсяг виконання завдань.

Сільські ради Полтавського району забезпечили оповіщення громадян, які підлягають призову.

Згідно ЗУ "Про військовий обов'язок і військову службу" Полтавською райдержадміністрацією спільно з Полтавським районним військовим комісаріатом проведена відповідна робота щодо залучення громадян на військову строкову службу за контрактом. До військової служби у 2017 році залучено 41 чоловік (мешканці Полтавського району), що становить 117 % від запланованого показника.

1 квартал - відправлено 14 чол. - 127,3%;

2 квартал - 13 чол. - 118,2%;

3 квартал - 11 чол. - 122,2%;

4 квартал -  відправлення триває.

Комплектування військових частин Збройних Сил України військовослужбовцями за котрактом знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації.