Полтавська районна державна адміністрація активно долучається до організації проведення робіт по підключення до водопостачання та системи водовідведення, газозабезпечення та електропостачання будинку за адресою Параджанова, 5 в с. Розсошенці Полтавського

Полтавська районна державна адміністрація активно долучається до  організації проведення робіт по підключення до водопостачання та системи водовідведення, газозабезпечення та електропостачання будинку за адресою Параджанова, 5 в с. Розсошенці Полтавського району Полтавської області.

19 серпня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Скриля В.К. проведено робочу нараду за участю забудовника багатоквартирного житлового будинку по вул. Параджанова, 5 в с. Розсошенці (ТОВ «ДБК»), представників КП ПОР «Полтававодоканал», АТ «Полтавагаз», АТ «Полтаваобленерго» та Щербанівської сільської ради Полтавського району.

За результатами наради та сприяння  КП ПОР «Полтававодоканал», ТОВ «ДБК» та Полтавської районної державної адміністрації запущено систему водопостачання  поквартирно.

26 серпня 2020 року головою райдержадміністрації Романовим Д.В. проведено зустріч з власниками квартир житлового будинку по вул. Параджанова, 5 та по вул. Параджанова, 9  на якій було обговорено питання приєднання новобудов до комунікацій. Ініціативній групі майбутніх власників квартир надано роз’яснення щодо подальших дій райдержадміністрації в напрямку прискорення робіт по будинках. Також повідомлено що до 31 серпня 2020 буде запущена підстанція.

Станом на 27 серпня 2020 за сприяння АТ «Полтаваобленерго» в особі Кривенко Олександра Федоровича  завершено процес пусконалагоджених робіт на підстанції РП (сумісне з ТП) 10/0,4 кВ, КЛ 10 та 0,4 кВ по вул. Параджанова ,5а в с. Розсошенці Полтавського району.

Керівництво Полтавської районної державної адміністрації тримає на контролі ситуацію, розроблений графік виконання робіт та проводиться тісна співпраця з ініціативною групою майбутніх власників.