Полтавська районна комісія з питань ТЕБ і НС інформує, що безпека наших дітей часто залежить вiд нас самих.

В період карантину не залишайте дiтей без нагляду та дбайте про їхню безпеку. Виховуйте в них навички культури безпечної поведiнки, демонструючи на власному прикладi обережнiсть у поводженнi з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, лiками. Не дозволяйте їм бавитися сірниками і запальничками та своєчасно розповідайте про небезпеку, яку приховують у собі вибухові пристрої.

Слідкуйте за тим, щоб діти самостійно не відвідували ставки, річки, покинуті будівлі. Пояснюйте дітям правила пожежної безпеки.

Секретар районної комісії з питань ТЕБ і НС  Вадим Віннік