Полтавським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано на проведено черговий (плановий) виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

Версія для друкуВерсія для друку

Полтавським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовано на проведено черговий (плановий) виїзд мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Так, 5 березня 2019 року здійснено виїзд до Коломацької ОТГ, до якого залучено працівників ПРЦСССДМ, Національної поліції та Коломацької сільської ради.

Керівник мобільної бригади Роман Плюта, спільно з дільничним офіцером поліції СП Полтавського РВП Полтавського ВП ГУНП в Полтавській області Анною Токар, провели для учнів 8-11 класів Коломацької ЗОШінтерактивне заняття, на якому розкрили теми: «Насильство. Булінг» та «Торгівля людьми: діти в небезпеці!». До обговорення даної тематики активно долучалися директор школи та присутні педагоги. Учнів, в свою чергу, більше зацікавили соціальні відеоролики, які показують негативні наслідки шкільного булінгу, його причини та можливі варіанти розвитку ситуації без насильства.

Після групового заходу керівник мобільної бригади та дільничний офіцер поліції спілкувалися з дирекцією та педколективом школи щодо наявних та можливих складних ситуацій з учнями, шляхів їх вирішення, необхідності інформування відповідних служб.

З метою виявлення сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, фахівці мобільної бригади долучилися до заступника директора Полтавського районного центру СССДМ Лариси Кузнецової та головного спеціаліста відділу освіти, культури та спорту Коломацької ОТГ Антоніни Гелетей, спільно відвідано дві родини в с. Коломацьке. Родинам надані консультації та рекомендації щодо вирішення наявних побутових проблем, запропонована допомога для запобігання виникненню складних життєвих обставин.

 

Роман Плюта

 

Наверх ↑