Полтавський район у Великих Сорочинцях-2017

22 серпня 2017 року в селі Великі Сорочинці (Миргородського району) стартував наймасштабніший в Україні Національний Сорочинський Ярмарок, в якому взяли участь підприємства, близько 5000 осіб творчих колективів, представники влади районних, обласних та державного рівня, відвідувачі з різних куточків нашої країни та іноземні гості.

На головній сцені Сорочинського ярмарку гостей заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь, керівник проекту "Сорочинський Ярмарок" Світлана Свіщева привітали всіх зі святом та передали привітання від голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Було презентовано “Коровай миру”, який внесли до книги рекордів Гіннеса, шматочки якого відвезуть в дитячі будинки та госпіталі, де проходять лікування воїни АТО.

В цьому універсальному виставково-ярмарковому заході, що вдало поєднує столітню історію  із сучасним бізнес-обличчям нашої держави взяли участь і представники Полтавського району.

Організацією представлення "Полтавський район туристичний" займались відділ агропромислового розвитку , економіки та торгівлі райдержадміністрації (керівник - Олександр Олефір), відділ культури і туризму райдержадміністрації (керівник - Леонід Тягнирядно). На високому рівні пройшла підготовка та презентація нашого району - представлення коротких історичних матеріалів, знайомство з історичними місцями, пам'ятними знаками та музеями прийшли до вподоби всім відвідувачам. Творчі колективи району дарували всім гарний настрій.

Також у представленні району не обійшлось і без туристичної сфери бізнесу: баз відпочинку, готельно-ресторанних комплексів, що є також візитною карткою Полтавського району.

В цьому напрямку велику допомогу було надано партнером Полтавського району на Сорочинському Ярмарку підприємством ТОВ "Віват Провінція" на чолі з директором Василем Венгровським.

ТОВ "Віват Провінція" користується попитом як в Полтавському районі так і в м.Полтава. Якість продукції, її екологічність було вкотре підтверджено великим шануванням покупців та відвідувачів.

Голова райдержадміністрації Ігор Карімов висловив велику вдячність всім, хто займався організацією та проведенням презентації: "Кон'юктура ринку послуг, товарів змінюється, проте незмінними залишаються наша культура, традиції, мистецтво. Нашим підприємцям є що показати, нам є чим пишатись. Представлення нашого раойну пройшло на вищому рівні"