Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Версія для друкуВерсія для друку

Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

26 лютого 2020 року відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з порядком денним:

Щодо недопущення випадків занесення та поширення захворювань, спричинених новим коронавірусом 2019-nCoV, на території Полтавського району.

У підсумку засідання комісія визначила низку завдань для подальшої роботи, зокрема:

  1. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських рад, об’єднаних територіальних громад начальникам спеціалізованих служб цивільного захисту:

            провести позачергові засідання місцевих комісій техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з питань готовності причетних служб тощо до проведення протиепідемічних заходів з недопущення занесення та поширення захворюваності, викликаної коронавірусом 2019-nCoV;

         передбачити виділення додаткових асигнувань на закупівлю медичного обладнання, лікарських, дезінфекційних, антисептичних засобів та медичних засобів індивідуального захисту;

забезпечити проведення поточної дезінфекції в місцях масового перебування людей.

2. Рекомендувати головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради, головному лікарю  комунального підприємства «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги»:

сформувати медичні бригади швидкого реагування з метою транспортування та проведення первинних протиепідемічних заходів при можливому виявленні захворювань, спричинених коронавірусом 2019-nCoV;

провести розрахунки кількості лікарських засобів та виробів медичного призначення, у тому числі засобів індивідуального захисту, для бригад швидкого реагування;

проводити моніторинг захворюваності, госпіталізації та перебування хворих на грип в реанімаційних відділеннях, з метою своєчасного поновлення резерву медикаментів та виробів медичного призначення для надання якісної медичної допомоги;

організувати та провести навчання медичного персоналу заходам особистої безпеки питання діагностики, профілактики та лікування гострої респіраторної хвороби 2019-nCoV.

спільно з відділом освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, організувати та провести навчання для медичних працівників навчально-освітніх закладів району.

3. Начальнику управління Держпродспоживслужби в Полтавському районі, начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, головному лікарю комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради, головному лікарю  комунального підприємства «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги»:

вжити заходів, відповідно до повноважень, щодо недопущення поширення на території області випадків захворювання, спричинених вірусом 2019-nCoV;

забезпечити проведення широкої санітарно-просвітньої роботи з питань профілактики гострих респіраторно-вірусних захворювань, у тому числі спричинених коронавірусом 2019-nCoV.

4. Рекомендувати головному редактору районної суспільно-політичної газети «Вісті» забезпечити інформування населення щодо ситуації з виявлення захворювань, спричинених коронавірусом 2019-nCoV, його основні клінічні симптоми та заходи профілактики.

 

Наверх ↑