Правовий урок для учнів Новоселівської ЗОШ Полтавської районної ради

Правовий урок для учнів Новоселівської ЗОШ Полтавської районної ради

Проводжуємо проведення лекції про булінг у шкільному середовищі.

В рамках Програми правової освіти населення Полтавського району, 21 листопада 2019 року фахівчиня Полтавського бюро правової допомоги Тетяна Ражик  з учнями 5-8 класів Новоселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Полтавської районної ради провела урок у формі бесіди на тему «Булінг у шкільному середовищі».

Під час заходу юристка бюро розкрила поняття, що таке #шкільний булінг ((англ. school bullying campaign) означає систематичні переслідування з образами, цькуванням, упереджене ставлення у навчальному закладі).

Учні школи із задоволенням переглянули соціальні відеоролики, підготовлені фахівчинею, за наслідками перегляду активно відповідали на запитання, характеризували головних героїв та робили правильні висновки. Всі учні отримали інформаційні матеріали, а наприкінці із задоволенням пройшли психологічний тест «Чи вмієш ти дружити?».

Наголошуємо! Якщо дитина постраждала від булінгу, потрібно:

1. звернутися до класного керівника, завуча або директора школи;

2. написати і зареєструвати офіційну заяву;

3. якщо вчителі та адміністрація закладу не розв’язали проблему – звернутися із заявою до поліції.

Явище булінгу надзвичайно поширене у сучасній школі, педагоги багато роблять для того, щоб запобігати знущанню та своєчасно усувати його.

Також варто нагадати, що за правовою допомогою Ви можете звернутися до Полтавського бюро правової допомоги, розташованого за адресою: м. Полтава, вул. Міщенка 2, тел. 50-27-29, з 9 до 18 години в робочі дні.