Привітання голови райдержадміністрації Ігора Карімова з різдвяними та новорічними святами

Шановні жителі Полтавського району!

Від усього серця радий вітати усіх Вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим!

Ми знову перегортаємо ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. 2019 рік був щедрим на добрі справи, багатим на пам’ятні події. Багато у чому ми досягли успіху, але окремі завдання чекають вирішення в майбутньому.

Від усієї душі зичу усім Вам миру, щасливої долі, міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай ваша праця буде корисною та потрібною людям, а перемоги – вагомими та переконливими. Бажаю, щоб кожен день Нового року наповнювався цікавими справами, теплом і спокоєм світилися вікна ваших осель, а негаразди обходили їх стороною.

Щасти вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідного краю, рідної України!

З Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Голова райдержадміністрації                                              І.Карімов