Про децентарлізацію влади та адмінреформу - говорили на нараді у голови РДА Ігоря Карімова

Напередодні, 01 серпня, в облдержадміністрації відбулася робоча нарада з обговорення реформи децентралізації та адміністративно-територіального устрою області. Попередньо такі обговорення відбулися у Миргороді, Лубнах та Кременчуку.

За інформацією директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інною Іщенко, на Полтавщині досить активно розвивається реформа децентралізації. Прийнято Перспективний план розвитку області.

За проектом Міністерства регіонального розвитку, запропоновано затвердити 4 майбутні центри на рівні міст обласного значення: Полтава, Кременчук, Миргород, Лубни.

Передбачено, що до Полтавського округу мають увійти Диканський, Зіньківський, Котелевський, Чутівський, Новосанжарський, Решетилівський, Машівський, Карлівський та Полтавський райони.

Голова районної державної адміністрації Ігор Карімов наголосив:

Реформа децентралізації — процес незворотній, а з приходом нової влади укрупнення районів і наступні етапи реалізації  пройти дуже швидко. Ті, хто першими створили об’єднані територіальні громади, уже бачать реальні результати.

Сільські голови району висловили своє бачення децентралізації.

За підсумками наради голова адміністрації рекомендував сільським головам вивчити питання добровільного об’єднання спроможних територіальних громад району та вжити необхідних заходів щодо запуску цього процесу.