Про передачу майнових комплексів, стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, Інтернет-покриття на території сільських рад району

У голови райдержадміністрації Ігоря Карімова відбулась оперативно-розпорядча нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

«Перед початком розгляду порядку денного хочу звернути вашої уваги на підготовчий процес до засідання сесії районної ради, якісної роботи щодо передачі майнових комплексів та питання їх фінансування», - повідомив голова райдержадміністрації.

На щотижневій нараді розглянуті питання:

1.Про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях району.

2.Про проведену роботу по запобіганню та протидії корупції у 2017 році у відділі з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.

3.Про надання послуг Інтернет провайдерами у закладах освіти, культури, медицини Полтавського району.

Надання Інтернет послуг у сільських радах району залишається актуальним. За цим питанням виступив начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту, будівництва та цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Семенко. Він повідомив: «На сьогоднішній день облдержадміністрацією затверджено Концепцію розвитку Інтернет-послуг до соціально значущих місць в Полтавській області на 2017-2018 роки. Головною метою концепції є: стимулювання надання з використанням Інтернет таких послуг, як електронна освіта, створення розподілених наукових мереж, вдосконалення відносин органів державної влади та органів місцевого самоврядування з громадянином, суспільством та бізнесом. На території Полтавського району також проводиться відповідна робота щодо підключення до Інтернету закладів освіти, медицини та культури».

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації на сьогоднішній день із 34 навчальних закладів підключено до мережі Інтернет – 29. За інформацією «Полтавського районного клінічного центру первинної медичної допомоги» всі 24 амбулаторії АЗПСМ підключені до мережі Інтернет.

На сьогоднішній день із 43 бібліотечних закладів підключено до Інтернету 42 заклади, не підключено до мережі Інтернет Кованьківську бібліотеку, приміщення знаходиться в аварійному стані. Надержинщинським сільським головою ведуться переговори щодо переведення бібліотеки в інше приміщення. Районний будинок культури, районний музей Рушника підключені до Інтернету. Із 39 закладів культури клубного типу підключено до Інтернету 29 закладів,

За підсумками наради голова райдержадміністрації надав відповідні доручення.