Про перевірку дотримання протиепідемічних заходів на території Полтавського району.

В Полтавському районі за результатом останньої оцінки епідемічних показників встановлений «зелений» рівень епідемічної небезпеки, який визначений рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, державного рівня пов’язаної з поширенням коронавірусної  хвороби СOVID-19 на території Полтавського району Віктор Скриль спільно з Мобільною групою Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 в Полтавському районі 22.07.2020 здійснили перевірку ряду об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, закладами громадського харчування (Тахтаулівська сільська рада) на відповідність до встановлених вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641, «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», щодо виконання протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVІD-19).

За результатами перевірки керівникам підприємств, установ, організацій району незалежно від форми власності надані відповідні рекомендації щодо роботи закладів у відповідності до вимог Постанови Головного Державного санітарного лікаря України № 17 від 09.05.2020 року.

Начальник Штабу з ліквідації НС Вадим Віннік