Про перевірку технічного стану системи оповіщення із вмиканням електричних сирен та гучномовців «УВАГА ВСІМ!»

Полтавська районна державна адміністрація  інформує, що метою підвищення готовності внутрішньорайонної системи централізованого оповіщення і визначення її готовності до передачі сигналів цивільного захисту та оповіщення керівного складу і населення Полтавського району 28 жовтня 2020 року з 10.00 год. до 11.00 години буде проводитися перевірка технічного стану  системи оповіщення із вмиканням електричних сирен та гучномовців «УВАГА ВСІМ!». Узв’язку з цим головний спеціаліст з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації просить мешканців Полтавського району зберігати спокій та сприйняти цей факт, як перевірку готовності системи оповіщення.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Вадим Віннік.