Про призов громадян на строкову військову службу у квітні-червні

Версія для друкуВерсія для друку

Про призов громадян на строкову  військову службу у квітні-червні

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

військового комісара Полтавського районного військового комісаріату
(з основної діяльності)

20.02.2019 м. Полтава № 22

Про призов громадян на строкову 
військову службу у квітні-червні
2019 року

На підставі Закону України «Про військовий обов′язок і військову службу» та Указу Президента України «Про строки проведення призову на 2019 рік» від 30.01.2019 року 22/2019 у квітні-червні 2019 року проводиться призов громадян на строкову військову службу. 
Явці на призовну дільницю Полтавського районного військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають всі громадяни 2001 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1992 –1999 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.
Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Полтава, вул. Сінна 14 в зазначений в повістці час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу зобов′язані прибути в районний військовий комісаріат 1 квітня 2019 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу. 
Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Полтавського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитись у військовий комісаріат для проходження призовної комісії. 
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату – несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов′язані відкликати призовників з відрядження для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю

Військовий комісар Полтавського районного військового комісаріату
майор О.ЛОГВИНЕНКО

 

 

Наверх ↑