Про призов громадян на строкову військову службу у квітні - червні 2020 року

Про призов громадян на строкову військову службу у квітні - червні 2020 року.
Проводиться призов громадян на строкову військову службу
Явці на призовну дільницю Полтавського районного військового комісаріату для призову на строкову військову службу підлягають всі громадяни 2002 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1993 -2002 роках, у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин.
Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Полтава, вул. Сінна 14 в зазначений в повістці час з документами, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути в районний військовий комісаріат 1 квітня 2020 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.
Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Полтавського району зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитись у військовий комісаріат для проходження призовної комісії.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату - несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.