111

Про роботу зі зверненнями громадян у відділі житлово-комунального господарства, транспорту і цивільного захисту райдержадміністрації обговорили на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації Ігоря Карімова.

Начальник відділу Олександр Семенко  повідомив, що звернень від громадян  надійшло в цьому році більше, ніж у даний період минулого року. І вони стосувались більшістю питань  надання послуг з перевезення пасажирів, підняття тарифів на житлово-комунальні послуги, будівництва та проведення капітального ремонту водопостачання та водовідведення, здійснення ремонту доріг та ремонту покрівель багатоквартирних будинків,  ліквідацій наслідків надзичайних подій пов’язаних із погодними умовами, забезпечення скрапленим газом тощо.

Проблемні питання розглядаються на нарадах у першого заступника голови районної державної адміністрації.

З метою забезпечення безперешкодного прийому громадян затверджено графік особистого прийому начальника відділу.

З початку року на особистому прийомі відділом було прийнято 32 особи.

"У телефонному режимі, на звернення жителів району завжди оперативно вирішуємо питання з електропостачання, теплопостачання, ліквідацій наслідків надзичайних подій пов’язаних із погодними умовами. В зимовий період - роззчищення автомобільних доріг від снігових заметів", - зазначив Олександр Семенко.

Прийом громадян здійснюється щоденно, незважаючи на затверджений графік прийому.