22 жовтня 2019 року на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянули питання «Про виконання комплексного плану заходів профілактики боротьби з грипом, гострими респіраторними інфекціями серед населення Полтавського району».

За інформацією в.о. головного лікаря КНП «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради Волошина Олександра Станіславовича та в.о. директора КП «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» Удовіченко Наталії Миколаївни сформований резерв лікарських засобів та виробів медичного призначення, для невідкладної допомоги при ГРИПі та ГРВі, наявний запас засобів індивідуального захисту та деззасобів. Заключна угода з аптекою № 250 ОКП «Полтавафарм» про створення резерву медичних засобів і медикаментів на випадок виникнення епідеміологічних ускладнень. Наявні «швидкі-тести» для експрес діагностики грипу. Передбачено залучення додаткового транспорту, у разі потреби.

Але проблемним питання є низький рівень вакцинації від грипу серед населення, особливо груп ризику.