Про засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

16 жовтня 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з порядком денним: 1Про епідемічну ситуацію на території області та встановлення рівнів епідемічної небезпеки для окремих адміністративно-територіальних одиниць відповідно до актуального рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 р. № 36 для Полтавської області  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (урахуванням змін, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956),  в умовах поширення на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки, запобігання нещасних випадків, виконання заходів, передбачених запобіганню поширенню на території Полтавського району гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 під час проведення виборів до місцевих органів самоврядування 25 жовтня 2020 року, на виборчих дільницях Полтавського району.

3.Про заходи щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, що пов’язані з пожежами в побуті

4. Щодо стану в екосистемах Полтавського району, пов’язаних з спалюванням сільськогосподарських відходів, сухостоїв та сміття населенням району, пожежна безпека в екосистемах на відповідних територіях (спалювання рештків сільськогосподарської діяльності, спалювання сміття громадянами, сухостоїв дикоростучих трав в поймах річок, озер та лісових масивах, що може привести до непередбачених наслідків в лісах, торф’яниках тощо).

Протокол №27