Про засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

24 жовтня 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з порядком денним: 1. Про епідемічну ситуацію на території Полтавського району та встановлення рівнів епідемічної небезпеки для окремих адміністративно-територіальних одиниць відповідно до актуального рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 жовтня 2020 р. № 39 для адміністративно-територіальних одиниць Полтавської області  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (з урахуванням змін, що внесені постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956),  в умовах поширення на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.