Про засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

06 листопада 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з порядком денним: " Про епідемічну ситуацію на території Полтавського району та встановлення рівнів епідемічної небезпеки для окремих адміністративно-територіальних одиниць відповідно до актуального рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада 2020 р. № 41 для адміністративно-територіальних одиниць Полтавської області  на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (з урахуванням змін),  в умовах поширення на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2."

ВИРІШИЛИ:

1. Сільським радам, об’єднаним територіальним громадам, структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 ,,Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19,  спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”:

1.1. з 00 год. 00 хв. 09 листопада 2020 р. на території Полтавського району:

1.1.2. забезпечити виконання карантинних заходів «червоного» рівня епідемічної небезпеки, визначеного рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада 2020 р. № 41.  Термін: до перегляду рівня епідемічної небезпеки.

1.1.3. керуватися протокольними рішеннями Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо встановленого рівня  епідемічної небезпеки поширення COVID-19 (,,зелений”, ,,жовтий”, ,,помаранчевий” або ,,червоний”) на території  району або окремої адміністративно-територіальної одиниці, які розміщуються на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covid19.gov.ua). Термін: на період дії карантину.

1.1.4. додатково забороняється:

приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів "автоконцертів";

приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім "автокінотеатрів");

приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

2.        Полтавському районному відділенню поліції ПВП Головного управління Національної поліції України в Полтавській області, спільно з управлінням Держпродспоживслужби у Полтавському районі забезпечити контроль за встановленими на території Полтавської області обмежувальними заходами, відповідних рівнів епідемічної небезпеки згідно норм постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), та відповідно до зонування епідемічних загроз визначеного актуальним протоколом від 06 листопада  2020 р. № 41 Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Контроль за виконанням покласти на Полтавське районне відділення поліції ПВП Головного управління Національної поліції України в Полтавській області, управління Держпродспоживслужби у Полтавському районі. Термін: на період дії карантину.

3.        Сільським радам, об’єднаним територіальним громадам, органам виконавчої влади, іншим державним органам, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності забезпечити широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо неухильного виконання карантинних заходів, відповідно до «червоного» рівня епідемічної загрози, визначеного актуальним рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 листопада  2020 р. № 41 для Полтавського району.

Контроль за виконанням покласти на сільські ради, об’єднані територіальні громади. Термін: до перегляду рівня епідемічної небезпеки.

4. Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Полтавського району спільно з суспільно-політичною газетою «Вісті», сільськими радами, об’єднаними територіальними громадами продовжити роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали інформації щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення епідемічної ситуації. (Термін: на період дії карантину).

5. Загальний контроль за виконанням рішення покласти на головного спеціаліста з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

6.  Про виконання заходів відповідальним інформувати районну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у визначені терміни.