Робоча поїздка голови райдержадміністрації Д. Романова до ДП «Полтавський лісгосп»

Головою Полтавської районної державної адмніністрації Дмитром Романовим було здійснено робочу поїздку до ДП «Полтавський лісгосп».

В ході поїздки голова разом з директором ДП «Полтавський лісгосп» Холодним О.А. проведено огляд території садиби Підприємства, рекреаційну зону біля входу на територію Підприємства, Лісову пожену станцію Підприємства з системою відео нагляду за лісовими масивами, де відзначено її роботу.

Після цього було проведено об’їзд лісових масивів Чалівського лісництва. Завершальним етапом поїздки став огляд лісового розсадника Розсошенського лісництва, де крім лісоутворюючих порід також ведеться вирощування декоративних порід для озеленення.

В ході робочої поїздки в камеру відеоспостереження за лісовими масивами Підприємства було виявлено дим.

При вивченні ситуації з’ясувалося, що горить звалище в с. Портнівка, про що було повідомлено органи МНС та направлено пожежний підрозділ Підприємства.

При прибутті на місце пожежі, виявили підпал сміттєзвалища  громадянами, а згодом вогонь перекинувся на луки та очерет, який ріс біля села. Вогнем було знищено все, що було на означеній території.

Для ліквідації та нагляду за пожежею було залучено техніку Підприємства та МНС.