родині загиблого героя Ростислава Чипенка вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно

Нещодавно родині загиблого героя вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно. У Будинку культури села Гожулів зібралися  рідні, товариші по службі, учні місцевого навчального закладу, односельці героя Ростислава Чипенка. Прибули військовий комісар Полтавського районного військового комісаріату Руслан Янкін, представники Полтавської райдержадміністрації, гожулівський сільський голова Тетяна Литвин та представники сільської ради.

Добровольцем пішов захищати рідну землю, коли відчув – треба, хоча велика родина й вмовляла його залишися вдома. Спочатку Ростислав воював у штурмовій роті 90 окремого аеромобільного батальйону 81 аеромобільної бригади, потім попросився в саперний взвод. 8 травня минулого року під час зачистки «сірої» зони поблизу дачного масиву біля Оленівки Донецької області в складі розвідгрупи Ростислав підірвався на міні, закривши собою товаришів від осколків. Сиротами залишилося трійко діточок – донька Владислава, синочки Артемко та Дениско, без опори та підтримки залишилася дружина, осиротіли батьки.

Теплими словами згадали Ростислава бойові побратими. Безпосередній керівник, заступник комбата 90-го батальйону, майор Сергій Зайцев  відгукується про хлопця як про справжнього бійця, говорить, коли він попросився в «їжаки» (так називають саперів), ні хвилини не сумнівався, що в Ростислава все вийде.

Подякували за бійця батькам, дружині, дітям. Такими людьми варто гордитися, на нього повинне рівнятися підростаюче покоління. Поки живе пам’ять про людину, доти живе й людина.