Шановні медичні працівники ! Прийміть щирі вітання зі словами вдячності за Вашу благородну працю.

Шановні медичні працівники! Прийміть щирі вітання зі словами вдячності за Вашу благородну працю.

Завжди більше за всі скарби та
надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря була і є
однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта,
гуманність благородність і професіоналізм.

Ваша праця завжди потрібна людям, адже Ви стоїте на варті здоров’я народу, повертаєте надію людям, допомагаєте зціленню хворих.

Районна державна адміністрація спільно з районною радою аналізує стан справ у галузі медицини, бачить проблеми та спільними зусиллями шукає шляхи їх вирішення.

У день професійного свята прийміть найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.