Шановні мешканці Полтавського району!

Шановні мешканці Полтавського району!

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації В. Головка щодо необхідності забезпечення організації та проведення  спільних заходів за участю представників органів юстиції, соціального захисту населення та системи надання безоплатної правової допомоги з питань впровадження ініціатив та проектів, які започатковує Уряд та Мін’юст, 19 березня 2019 року о 10-00 годині на базі Полтавської районної державної адміністрації у великій залі  за адресою: вул. Шевченка, 5 міста Полтава відбудеться засідання мобільної групи.

Основніпитання, винесені на обговорення:

• проект Уряду «муніципальна няня»;
  • податкова знижка на навчання;
  • діяльність оперативного штабу захисту аграрного бізнесу від рейдерів такомісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації;
  • захист та реалізаціявиборчого правагромадянами України;
  • органимісцевогосамоврядуванняяк суб’єктидержавноїреєстрації.

До участі запрошуються голови сільських рад, голови об’єднанихтериторіальних громад, представники місцевих засобів масової інформації та жителі району.