Шановні спортсмени, тренери, викладачі, прихильники активного та здорового способу життя, уболівальники!

Вітаємо вас із Днем фізичної культури та спорту (9 вересня). Наш район відомий своїми спортивними традиціями. Заняття фізкультурою та спортом удосконалюють не тільки тіло, але й дух, - виховують мужність, гартують волю та силу характеру. Серед спортсменів району – чемпіони та призери України, Європи.

Естафету спортивних майстрів краю гідно продовжує молодь.

Висловлюємо щиру подяку вам за примноження слави Полтавського району. Від усієї душі бажаємо всім любителям та активістам спорту міцного здоров’я, краси тіла й бадьорості духу, вдалих стартів та нових упевнених перемог.

З повагою,

районної державної