Шановні жителі Полтавського району!

Шановні жителі Полтавського району!

Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючими Днем Державного Прапора та Днем незалежності України.  Саме  ці  дати  нагадують нам про історичний шлях, який пройдений українським народом до  заповітної мрії багатьох  його поколінь – створення високорозвиненої, незалежної, могутньої   та процвітаючої держави.

Усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують українській дух, виховують в кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності.

Від щирого серця  бажаємо всім міцного здоров’я, добра та  достатку, щедрої долі та наснаги.  Нехай у Ваших домівках панує спокій та взаєморозуміння.

Голова районної                                                                  Голова районної ради

державної адміністарції

Д.Романов                                          М.Кононенко