Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2019-2020 років

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2019-2020 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду пропонує виконати наступні заходи.

• своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах,

• провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки,

• привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого

проектними рішеннями;

• виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем

теплопостачання;

• перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики; перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики,

- перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

• провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом,

• укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною

документацією;

• переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35- 110(150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію, просимо надати до інспекції Держенергонагляду у Полтавській області в термін до 15.07.2019.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Полтавській області стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

Начальник інспекції Держенергонагляду

у Полтавській області                                                                                            В.В. Бречко