Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації: про хід виконання районної програми з військово-патріотичного виховання та розгляд звернень громадян у Супрунівській сільській раді

Щотижнева нарада у голови райдержадміністрації: про хід виконання районної програми з військово-патріотичного виховання  та розгляд звернень громадян у Супрунівській сільській раді

Сьогодні, 17 липня 2018 року, перед початком розгляду порядку денного голова райдержадміністрації Ігор Карімов та заступник голови районної ради  Олексій Івженко вручили подяки райдержадміністрації та районної ради у рамках проведеної обласної акції «Відповідальне батьківство – щасливе дитинство» двом родинам з Полтавсього району - сім'я Жука Віталія Миколайовича та Жук Інни Миколаївни, сім'я Кукліна Карена Юрійовича та Кукліної Людмили Віталіївни, та вручили їм приємні подарунки.

На порядку денному розглянули питання ходу виконання районної програми з війсььково-патріотичного вихвання учнівської молоді, за яким доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Веретільник.

"Терешківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - є базовим закладом з військово-патріотичного виховання учнівської молоді, в якому діє спеціально оснащений та підготовлений кабінет. Керівником цього клубу є учасник АТО Григорій Маляренко", - повідомила начальник відділу освіти. Голова райдержадміністрації Ігор Карімов звернув увагу присутніх на ініціативність районних громадських організацій та їх прогресивність у цьому напрямку, саме завдяки їм був створений цей клас - перший і єдиний у Полтавський області.

В закладах освіти також проводились й інші заходи військово-патріотичного виховання: районна спартакіада серед допризовної молоді, змагання з військово-прикладного п'ятиборства, навчання з польових зборів, участь у грі "Сокіл" ("Джура"), заходи з відзначення державних та пам'ятних історичих дат.

Про роботу зі зверненнями громадян у Супрунівській сільській раді доповіла секретар сільської ради Людмила Стегній.

Всі питання звернення громадян за звітний період були вирішено на місцевому рівні.

По закінченню наради були надані відповідні доручення.