Сільськогосподарська галузь – основна в Полтавському районі! Зі святом!

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства. З нагоди свята, сьогодні,  15 листопада, у приміщенні Районного будинку культури (с.Щербані) відбулися урочистості.

Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Тому в залі зібралися представники усіх цих шанованих професій.

Голова райдержадміністрації Ігор Карімов звернувся до присутніх з вітальним словом, нагородив очільників кращих аграрних та фермерських підприємств, а також провідних трударів поля Полтавського району.

"Сільськогосподарська галузь – основна в нашому районі. Завдяки аграріям і фермерам ремонтуються дороги та житловий фонд, відкриваються дитячі садочки, забезпечується наша армія! Тому підтримуватимемо їхню діяльність і всіляко сприятимемо", - звернувся до всіх присутніх голова райдержадміністрації Ігор Карімов.

До вітального слова також приєднався голова районної ради Михайло Кононенко та побажав аграріям району міцного здоров'я, щастя, родинного затишку.

Для всіх присутніх у залі районного будинку культури з нагоди свята працівниками відділу культури райдержадміністрації була організована цікава концертна програма