Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з сектором у справах сімʼї, молоді та спорту Полтавської райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді та сектором превенції Полтавського районного відділення поліції ГУ НП України постійно здійснюють профілактичні рейди серед родин Полтавського району.

Так і поточного тижня здійснили об’їзд 5 сімей, які мешкають на території Чорноглазівської та Щербанівської сільських рад, зокрема до родин, які перебувають у складних життєвих обставинах та родин, в яких матері та їх діти потерпають від домашнього насильства.

Учасники рейду провели з батьками профілактичну роботу щодо належного виховання своїх дітей, попередили їх про відповідальність за недобросовісне виконання батьківських обов’язків та склали відповідні акти.

Родину, де діти виховуються у повній антисанітарії, запросили на комісію у справах дітей для подальшої роботи з горе-батьками, адже, у разі недотримання порад, можливе тимчасове вилучення дітей з цієї родини. Родину, де мама і діти страждають від домашнього насильства взяли на особливий контроль, адже відповідно до нового законодавства передбачається не тільки адміністративна, а і кримінальна відповідальність.

Подібні заходи проводяться для того, щоб батьки проаналізували умови проживання своїх дітей, налаштувалися на співпрацю, почали виконувати рекомендації комісії із захисту прав дитини при райдержадміністрації і нарешті згадали, що діти – найдорожчий скарб у їхньому житті, який треба любити і берегти.