Сьогодні, 23.06.2020 року, у Великій залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України.

Сьогодні, 23.06.2020 року, у Великій  залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України.

Із професійним святом державних службовців привітав голова районної державної адміністрації Дмитро Романов.

У вітальній промові керівник району висловив подяку всім державним службовцям, які з повною віддачею працювали та працюють на благо  району. «Працювати в органах державної служби – непроста задача. Дуже  часто можна почути, що державна служба – це лише бюрократія та корупція. Але так можуть казати лише ті люди, які взагалі не розуміють, що таке державне управління. Кожен з вас, на своєму місці, виступає ланкою, що поєднує владу і народ, разом ми формуємо ефективну систему державного управління, яка має бути мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. Дякую вам за ваш професіоналізм, компетентність та відданості справі. Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Зичу всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, витримки від життєвих випробувань, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі!», - сказав Дмитро Романов.

До вітань долучився  голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко.

Почесною грамотою обласної державної адміністрації, грамотами районної державної адміністрації та районної ради за компетентність, ініціативність, відповідальне ставлення до справи та з нагоди професійного свята нагородили кращих державних службовців Полтавського району. Так,  грамотами нагороджено:

Почесною грамотою обласної державної адміністрації - Суворову Зінаїду Григорівну,начальника відділу фінансово-господарського забезпечення та правової роботи апарату райдержадміністрації.

Почесною грамотою районної ради:

Білоконя Ігоря Олеговича, головного спеціаліста-юрисконсульта  відділу фінансово-господарського  забезпечення та правової роботи  апарату райдержадміністрації;

Клочко Наталію Віталіївну, завідувача  сектору  управління персоналом, організаційної, інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних  апарату райдержадміністрації;

Кривенко Віту Анатоліївну, в.о.начальника відділу житлово - комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації;

Добропас Ларису Юріївну, начальника архівного відділу райдержадміністрації;

Малойван Світлану Іванівну, головного спеціаліста відділу веденная Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації;

Костенко Любов Олексіївну, завідувача сектору у справах сім»ї, молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації;

Помазан Наталію Ігорівну, завідувача сектору економічного аналізу та планування доходів бюджету відділу планування доходів, економічного аналізу, обліку та звітності фінансового управління райдержадміністрації;

Василенка Володимира Олеговича, головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг та автоматизованої обробки інформації управління соціального захисту населення райдержадміністрації;

Тичініну Наталію Василівну, державного соціального інспектора сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Грамотою районної державної адміністрації:

Дорошенко Оксану Миколаївну, головного спеціаліста відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Величко Марину Миколаївну,  головного  спеціаліста бюджетного відділу   фінансового управління райдержадміністрації;

Бодак Юлію Петрівну, головного спеціаліста  відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації