Сьогодні з нагоди професійного свята Дня журналістики керівництво та працівники Полтавської райдержадміністрації та Полтавської районної ради привітали журналістів.

На захід запросили представників газети "Вісті" та всіх журналістів, які у своїй роботі приділяють увагу життю Полтавського району.

Працівників мас-медіа нагородили грамотами, побажали успіхів у кар’єрі та особистому житті. Гарний настрій підтримав святковий концерт, який влаштували працівники районного Будинку культури та відділу культури РДА для журналістів в актовій залі.