Субсидії. Призначення та стан забезпечення населення Полтавського району

Субсидії. Призначення та стан забезпечення населення Полтавського району

Сьогодні, 28 травня, перед початком наради за активну участь у фестивалі ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" в Полтавській області голова райдержадміністарції Ігор Карімов та голова районної ради Михайло Кононенко привітали завідувача сектору у справах сім'ї, молоді та спорту РДА Любов Костенко та вручили кубок Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

На нараді у голови  Полтавської районної державної адміністрації Ігоря Карімова розглянули питання забезпечення призначення житлових субсидій населенню.

«Основним завданням на сьогоднішній день є  забезпечення проведення призначення житлових субсидій в автоматичному режимі громадянам, які вже одержували субсидію в опалювальному сезоні та призначення житлових субсидій за новими заявами та деклараціями»,  - доповіла начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Носенко.

Нагадуємо, що повторно з заявою та декларацією з травня 2019 року мають звернутися:

• орендарі житла;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • домогосподарства, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих осіб;

- домогосподарства, яким субсидія призначалася в опалювальний період 2018 – 2019 років на підставі рішення комісії, у зв’язку із відсутністю у осіб працездатного віку доходів або їх дохід був менше мінімальної заробітної плати чи була відсутня сплата ЄСВ.

«Наразі вже сформовані списки сімей, яким у попередньому періоді було призначено субсидію», - повідомила Олена Носенко, - «вказані списки та сформовані  письмові повідомлення кожній сім’ї, щодо необхідності подання нової заяви та декларації для призначення житлової субсидії,  передані  уповноваженим особам сільських рад».

Станом на 20 травня 2019 року здійснено масову реєстрацію особових справ для призначення субсидії на неопалювальний період 2019 року по 6326 справах, направлені запити на одержання інформації, необхідної для призначення субсидій.

Управління соціального захисту проводить всю необхідну інформаційно-роз’яснювальну роботу, навчання, семінари  задля оперативного реагування на зміни та доповнення в законодавстві та надання послуг населенню.

Також на нараді у голови райдержадміністрації підвели підсумки щодо проведеної акції «За чисте довкілля». В рамках проведення заходів по благоустрою сільськими радами було укладено договори з Полтавським районним центром зайнятості на залучення незайнятих громадян до участі в проведенні робіт з благоустрою та підтримання чистоти у населених пунктах сільських рад.

З метою озеленення та благоустрою території району ДП «Полтавське лісове господарство» надало саджанці дерев та кущів сільським радам та бюджетним організаціям.

Кожен четвер у навчальних закладах району було визначено «днем чистоти» та організований навчальний процес у вищезгадані дні з можливістю в установленому законодавством порядку для залучення учнів 5 - 11 класів на роботах по благоустрою населених пунктів району.

За період проведення акції учнями впорядковано 12,2 га території парків, скверів, алей.

Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, транспорту та цивільного захисту райдержадміністрації Вадим Віннік зазначив, що основним меседжем цієї акції є  розвиток та вдосконалення екологічної свідомості у громадян.