У Полтаві відбулися урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України.

Версія для друкуВерсія для друку

У Полтаві відбулися урочистості з нагоди 23-ї річниці Конституції України.

Напередодні свята полтавці взяли участь в урочистостях, які організували біля пам'ятника українському гетьману Іванові Мазепі.

На Соборному Майдані мистецькі колективи виконали українські пісні. Представники обласної та міської влади, громадськість, духовенство, студенти, освітяни та діячі культури поклали квіти до монумента.

«Вітаю всіх містян та жителів області з Днем Конституції. Щодня кожен з нас не задумується над тим, як  ми живемо,  чи опираємося на основний закон України. Однак, закони прописані в Конституції, впливають на наше життя. Як йдеться першій статті – Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. І ті кроки, що ми робимо спрямовані на те, щоб наша країна була незалежною, демократичною, і щоб кожен громадянин почувався захищеним», – зазначив т.в.о. голови облдержадміністрації Олег Пругло.

«Традиційно на Соборному Майдані відзначаємо День Конституції. Це важливе свято, яке не можна ігнорувати чи зневажати, бо це основа, яка дає можливість нам жити, працювати, реалізовувати мрії та бажання. Держава – це Божий дар. Це цінність, яку треба берегти і захищати, ствердження нашої державності та ідентичності. Якщо не будемо відстоювати цю цінність, то втратимо все», – сказав архієпископ Полтавський і Кременчуцький Православної церкви України Федір.

Участь у заходів взяли й представники Полтавської райдержадмінітсрації на чолі з головою РДА Ігорем Карімовим.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять військових, які загинули на Донбасі внаслідок бойових дій. Згадали всіх, хто в різні часи виборював незалежність України.

Наверх ↑