У Полтавській районній держадміністрації відбулась колегія. Обговорювали підсумки року та визначили напрямки діяльності на наступні три роки.

Головував на засіданні перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Герасименко.

Розпочали засідання з підсумків соціально-економічного розвитку району. Протягом року робота велася згідно з ухваленим бюджетом, зокрема у сферах медицини, культури, освіти, благоустрою. З районного бюджету фінансували придбання медичного обладнання, ремонти шкіл та будинків культури, проекти з тепломодернізації. Зокрема на освіту виділили 11,5 млн грн, на культуру — 6,5 млн грн.

Для об’єднаних територіальних громад найважливішим питанням наради став розгляд перспективного плану розвитку Полтавського району на 2019-2021 роки. Адже цей документ закладає фундамент співпраці керівництва району з громадами.

Коли районна держадміністрація збирає на колегію — це продовження програм, які спрямовує і Президент, і уряд, і Верховна Рада щодо регіонального розвитку, але вже на районному рівні.

Також, за порядком денним питань виступили начальник відділу освіти РДА  Наталія Веретільник, яка доповіла про проведені роботи в закладах освіти району та головний лікар Полтавської центральної клінічної лікарні Олег Мехедько, який також доповів всім присутнім про використання коштів у медичній сфері.