У рамках робочого візиту голова Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов та його радник Віктор Скриль відвідали Щербанівську сільську раду. Сільський голова Ігор Процик ознайомив керівництво району з об’єктами соціального спрямування об’єднаної територіальної громади. Зокрема, будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну по вул. Шкільній,18 в с.Розсошенці.

Загальна вартість проекту згідно з останнім перерахунком 56000,0 тис.грн.

Використані кошти:

- з державного бюджету – 14969,40 тис.грн.

- з сільського бюджету – 2635,22 тис.грн.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті. Реформу розраховано на роки, адже неможливо швидко змінити освітню традицію, що плекалася в Україні протягом десятиліть. Проте, зміни вже розпочались.

Голова райдержадміністрації Дмитро Романов та радник голови Віктор Скриль ознайомилися з роботою загальноосвітніх начальних закладів Щербанівської ОТГ – Розсошенською гімназією та Щербанівським ліцієм.

Протягом 2016-2018 років здійснювалася реконструкція будівлі Розсошенської гімназії на вул. Шкільній, 18 в с.Розсошенці Полтавського району Полтавської області

Вартість робіт становить 9662,056 тис. грн.

Загальні види робіт: улаштування покрівлі та її утеплення, заміна вікон та дверей, утеплення фасаду та цоколю, благоустрій території.

Використані кошти (2016-2018 роки):

з районного бюджету (2016 рік) –129,99840 тис. грн.

з районного бюджету (2017 рік) – 4413,650 тис. грн.

з Щербанівського ОТГ (2018 рік) – 173,652 тис. грн.

з обласного бюджету (2018 рік)– 4944,754 тис. грн.

Продовжується закупівля меблів та дидактичних матеріалів.

Дитячий садочок «Яблунька» в с. Розсощенці на 140 місць збудований ПрАТ «Комбінат виробничих підприємств», забудовником мікрорайону «Садовий», як пайова участь в розвиток інфраструктури населеного пункту. Балансова вартість будівництва 21750,381 тис. грн. (за рахунок забудовника). Придбання меблів та обладнання – 1304,310 тис. грн. (за рахунок забудовника), 361,0 тис. грн. (за рахунок сільської ради).

У приміщенні спорткомплексу «Розсошенці», що збудували в 2007 році, вже двічі змінили штучне покриття. Відкрили поле для міні-футболу і тенісний корт, щоб спортом займалося місцеве населення.  Заняття у спорткомплексі були і будуть безкоштовними для всіх учнів ДЮСШ, Розсошенської гімназції та спортивних гуртків, які там займаються. Для решти бажаючих пограти у великий теніс чи міні-футбол передбачені заняття на комерційній основі.

Керівництво району відвідало також заклади культури Щербанівської ОТГ.