У травні, коли Природа-Мати заквітчує Землю пишним перламутровим вбранням, ми відзначаємо незвичайне свято — День Матері.

Шановні жінки Полтавського району!

Саме Ви  — вірні берегині наших родин — самовіддано й дбайливо зберігаєте  сімейне вогнище, вчите своїх нащадків добру, взаєморозумінню, моральності, національним традиціям, громадянським і патріотичним цінностям.

Символічно, що День матері і День сім'ї практично збігаються у часі. І справді, неможливо уявити повноцінну родину, де б на чільному і шанованому місці не перебувала мати — невтомна трудівниця, завжди жива й надихаюча душа світу — його початок, нескінченність та його безсмертя.

Ці два свята, мабуть – найзворушливіші для кожного серця. Адже всі ми від самого народження і до смерті несемо в душі отой єдиний і неповторний образ своєї неньки, котра завжди зрозуміє, пробачить і пожаліє.

То ж дозвольте цього дня від щирого серця привітати всіх матерів зі святом! Нехай тепло Вашої домівки зігріває ваших рідних, нехай діти дарують Вам ласку і повагу, а добро, яке Ви невтомно сієте довкола себе, повертається сторицею.

Нехай Матір Божа оберігає Україну та українські родини!

Низький, доземний Вам уклін, дорогі Матері!

Голова                                                                                                                          Голова

районної державної                                                                                                     районної ради            М.М. Кононенко

адміністрації                                  І.Р. Карімов