У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ ЗАХОДІВ СТОСОВНО СТАБІЛІЗАЦІЇ ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ СОVID-19, ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ ДЕРЖАВНИМИ РЕЄСТРАТОРАМИ ОСОБИСТО ВІД ЗАЯВНИКІВ.

ОБ’ЯВА

У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ ЗАХОДІВ СТОСОВНО СТАБІЛІЗАЦІЇ ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ СОVID-19, ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ ДЕРЖАВНИМИ РЕЄСТРАТОРАМИ ОСОБИСТО ВІД ЗАЯВНИКІВ.

Повідомляємо, що подати документи для державної реєстрації створення юридичної особи, державної реєстрації фізичної особи підприємцем, державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця (крім державної реєстрації змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця), державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця буде можливо в електронній формі через портал електронних сервісів, скориставшись сервісом ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ за посиланням https://online.minjust.gov.ua/ або через «Портал Дія».

При цьому наголошуємо, що згідно ч.3 ст.14 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» документи в електронній формі можуть подаватися заявником через портал електронних сервісів у порядку, визначеному Міністерством юстиції України в Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, за умови підписання заявником заяви з використанням засобів електронної ідентифікації з високим рівнем довіри.

Телефони державних реєстраторів: 0532 /56-99-90/,

0953927500 Наталія Валентинівна,

0954465288 Тетяна Остапівна,

електронна адреса:  vdr.poltrda@ukr.net, vdr.poltrda@adm-pl.gov.ua

ОБ’ЯВА

У ЗВ’ЯЗКУ З ПРОВЕДЕННЯМ ЗАХОДІВ СТОСОВНО СТАБІЛІЗАЦІЇ ЕПІДЕМІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ СОVID-19, ТИМЧАСОВО ПРИПИНЯЄТЬСЯ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДЕРЖАВНИМ РЕЄСТРАТОРОМ НЕРУХОМОГО МАЙНА ТА АДМІНІСТРАТОРОМ ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ВІД ЗАЯВНИКІВ.

Повідомляємо, що Ви можете замовити адміністративну послугу (державна реєстрація земельної ділянки, витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витяг з технічної документації про нормативно грошову оцінку земельної ділянки ) в електронному вигляді через офіційний веб-сайт Держгеокадастру (www.land.gov.ua).

Телефони реєстратора та адміністратора:/0532/ 56-15-68.

Телефон державного реєстратора Анастасія Сергіївна 0956925452;

Телефон адміністратора Лариса Іванівна: 0957624888,