Управління соціального захисту населення Полтавської райдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - державного соціального інспектора сектору державних соціальних інспекторів. Документи приймаються протягом 22 календарних днів – з 03 квітня 2019 року до 17.00 год. 24 квітня 2019 року за адресою м. Полтава, вул. Короленка, 7.

УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» -

державного соціального інспектора сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Полтавської районної державної адміністрації Полтавської області

Загальні умови

Посадові обов’язки: 1. Перевіряє достовірність та повноту інформації про доходи і майновий стан осіб, які входять до складу сім’ї, що звертається за призначенням державної соціальної допомоги.
2. Проводить вибіркові перевірки особових справ одержувачів державної соціальної допомоги.
3. Складає акти за підсумками перевірки з висновками щодо правильності призначення державної соціальної допомоги.
4. Проводить перевірку достовірності та повноти інформації про фактичне  місце  проживання (перебування) внутрішньо переміщених осіб та складає за результатами такої перевірки акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.
5. Здійснює моніторинг призначення та виплати державної соціальної допомоги і проводить аналіз причин порушення законодавства з питань надання державної соціальної допомоги.

6. Готує пропозиції щодо припинення надання державної соціальної допомоги, позбавлення права на продовження строку її надання, зменшення розміру допомоги у випадках, передбачених законодавством.

Умови оплати праці: Розмір заробітної плати 4173 грн., у тому числі оклад – 3810 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: Безстроково.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3.Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 03 травня 2019 року, о 08.00 год., в приміщенні управління соціального захисту населення Полтавської райдержадміністрації, за адресою: м.Полтава, вул. Короленка, 7, кімната 10.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Співак Андрій Миколайович, 0500322505, 0677374922, e-mail:1619soc@adm-pl.gov.ua

Вимоги до професійної компетентності

Освіта: Вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи: Без вимог до досвіду роботи

Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Уміння працювати з комп’ютером: вміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення на рівні досвідченого користувача - програми Microsoft Office (Word, Excel, Power Point).

Необхідні ділові якості: уміння працювати в команді, вміння розподіляти роботу, здатність концентруватись на деталях, вміння вести перемовини, стресостійкість, оперативність

Необхідні особистісні якості: ініціативність, готовність допомогти, емоційна стабільність, комунікабельність, повага до інших

Професійні знання

Знання законодавства: знання: Конституції України; Закону України “Про державну службу”; Закону України “Про запобігання корупції”.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції:  Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»; «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»; «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»; постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2001 № 1091 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям»; від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»; від 27.12.2001 № 1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми»; від 24.02.2003 року № 250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям»;  від 02.04.2005 № 261 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд»; від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»; від 22.02.2006 р. № 189 «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме».