111

У приміщенні Полтавської райдержадміністрації 23 січня відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та обрання нового складу Громадської ради при Полтавській райдержадміністрації.

Присутні на заході затвердили загальний список учасників установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Полтавській районній державній адміністрації, затверджено регламент установчих зборів та текст Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Полтавській РДА.

Установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Полтавській районній державній адміністрації відбудуться 1 березня 2019 року у великій залі (3 поверх) райдержадміністрації о 15-00. Вхід вільний. Реєстрація за документом, що посвідчує особу, починається о 14.50.